Pokročilé IT

Společnost Bohemian Technology Group s.r.o. nabízí specializované ICT služby.

Jsme partneři developerů, kteří dodávají sofistikovaná IT řešení. Nabízíme dodávky HW, a s tím zvýhodněné konfigurační služby dodávaných systémů.

Pro specifické aplikace vyvíjíme software pro usnadnění a automatizace Vaší práce.

Instalace ICT zařízení

Náš tým je dlouhodobým a stabilním dodavatelem do státních a soukromých sfér. Díky naší stabilní základně techniků a IT specialistů nabízíme rozmanité služby v oblasti síťových technologií, virtualizace, šifrovacích telefonních ústředen, VPN a dalších IT systémů.

Jsme připraveni i na méně obvyklé úkoly a naše vývojové oddělení vždy vybere tu nejlepší variantu k vaší spokojenosti. Nabízíme naše zkušenosti v instalacích síťových zařízení Cisco (ASA, IOS, ...), Mikrotik, DELL, FortiGate, ZyXEL, NUUO apod.

Konfigurace, provozování a správu virtualizačních technologií VMware, XEN a Hyper-V.

Díky mnohaletým dodávkám IT technologií pro střední společnosti z řad personálních agentur, automotive, hotelů i městských úřadů dokážeme připravit celkové zabezpečené pracovní prostředí s ohledem na zpracování osobních údajů i manipulací s tajnými a neveřejnými dokumenty.

Šifrování dat a zabezpečení počítačů při krádeži

Tým našich specialistů dokáže zajistit zabezpečení podnikové sítě proti odposlechům, špionážím i vynášením firemních tajemství samotnými zaměstnanci.

Specializujeme se na šifrování e-mailů, šifrování pracovnách stanic a notebooků, šifrování komunikace PC v lokální síti, dálkový přístup zaměstnanců pomocí VPN. Virtualizace serverů, komplexní zálohovací systémy se studenými i horkými zálohami včetně šifrování jak serverů, tak pochopitelně i záloh.

Naši konzultanti jsou také připraveni na poradenský servis a dokáží navrhnout řešení pro jakoukoli bezpečností výzvu.

Konvenční telefonní ústředny a SIP-VoIP ústředny s šifrováním

Zajišťujeme prodej, instalace a servis telefonních ústředen značek Alcatel, Alcatel-Lucent, Panasonic, Alphatel, Ateus a telefonních VoIP ústředen Asterisk.

Dále zajišťujeme pro Vás, naše zákazníky, kterých si velice vážíme, poradenství a služby spojené s komunikací, a to tak, abychom Vám poskytovali kompletní servis na vysoké úrovni.

PBX VOIP ústředny

Správa telefonního provozu

Zajišťujeme Správu telefonního provozu v objektech. V praxi to vypadá následovně: při zprovoznění linky je s každým nájemcem uzavřena Smlouva o poskytování telekomunikačních služeb. V rámci měsíčního paušálního poplatku za poskytované služby jsou zákazníkům poskytovány tyto služby:

  • servis telefonní linky
  • programování pobočkové ústředny
  • vyúčtování hovorného a nepřetržitý dohled nad provozem služby